Zaujímavé knihy na stiahnutie

Kindle 4

Kindle 4 je posledným prototypom, ktorý vyšiel z dielne Amazonu. Je to najnovší model, ktorý je doplnený o novú technológiu  E-Ink, tá umožňuje aj dlhodobé čítanie bez toho aby vás boleli oči. Ďalšou novinkou je aj to že môžte z neho pokiaľ máte internetové pripojenie posielať súbory v PDF-formáte normálne cez mail na akýkoľvek server.

Ponúka aj maximálne rozlíšenie obrazovky, ktorá vám zaručí dokonalú ostrosť a perfektný obraz, či už pri prezeraní obrázkov alebo videa. Jeho hmotnosť je výrazne nižšia ako u všetkých jeho predchodcoch, a to je len niečo málo cez 170 gramov. To ľudia ocenia najmä pri dlhom čítaní kedy vieme, že ťažká zariadenie je na obtiaž. Za zmienku stojí aj tvar tejto čítačky, je veľmi dobre udržateľná a aj jej hrúbka je veľmi malá (iba 8,7 mm).

Celá táto čítačka je navrhnutá najmä pre ľudí, ktorí obľubujú dlhé čítanie a je tu mnoho ďalších doplnkov, ktoré umožnia ľudom čo najväčšie pohodlie. Medzi tieto doplnky patrí napríklad umiestenie tlačidiel na pretáčanie strán na oboch stranách čítačky, keďže ľudia veľmi často pri dlho čítaní menia svoju polohu. Ďalšou veľkou výhodou je to, že táto čítačka sa vôbec nezahrieva. Takže na porovnanie s tabletmi alebo notebookmi môžte túto čítačku používať tak dlho ako chcete a nebude sa vám zahrievať.

Mohlo by vás zaujímať:


This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Comments are closed.