Zaujímavé knihy na stiahnutie

Kindle Fire

Kindle Fire je najnovším produktom z dielne firmy Amazon.com, ktorý sa od svojich predchodcov série Kindle, líši tým, že už nejde len o čítačku kníh, ale je to už tablet. Začal sa predávať minulý rok v novembri a jeho cena v základnom vybavení bola 200 dolárov (asi 160 eur), a veľa analytikov sa zhodlo že táto cena je skoro rovnaká ako jeho výrobná cena.

Jeho veľkosť obrazovky je 7 palcov a je chránená pred poškodením tvrdeným sklom Gorila Glass. Rozlíšenie je 1024×600 pixelov, čo poskytuje veľmi dobrú prehľadnosť a čítanie vo vysokej kvalite. Procesor tabletu je dvojjadrový takže jeho výkon je tiež na veľmi dobrej úrovni, a vyhnete sa teda zbytočnému čakaniu pri načítavaní viacerých funkcií. Jeho pamäť má 8 GB, čo je veľkosť, kde si môžte uložiť viac ako 6000 kníh. Knihy si nahrávate do Kindle Fire cez wifi pripojenie alebo klasicky pomocou počítača cez USB port.

Ďalšou veľkou výhodou tohto tabletu je aj to, že všetky súbory, ktoré si uložíte do jeho pamäti sa automaticky ukladajú aj na server Amazon Cloud. Takže sa vám pri nejakej nešťastnej náhode vymažú vaše informácie tak si ich všetky budete, môcť nájsť na tomto serveri a nebudete musieť po jeho opravení resp. úplnom vymenení musieť sťahovať tieto súbory znova.

Mohlo by vás zaujímať:


This entry was posted in Nezaradené and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Similar posts

Comments are closed.