Zaujímavé knihy na stiahnutie

Kindle Touch recenzia

Kindle Touch, jeden z prototypov známych čítačiek Kindle, ktoré sú vyrábané a predávané spoločnosťou Amazon.com. Kindle Touch je moderná čítačka, ktorá ako prvá mala dotykový displej pre pohodlnejšie ovládanie. Oproti svojim predchodcom má tento typ o trošku väčšie rozmery, ale na druhej strane má však nižšiu hmotnosť ako predošlé modely. Stal sa ihneď veľmi obľúbeným, lebo ľudia si príchodom dotykových displejov na telefónoch veľmi rýchlo zvykli na tento typ.

Obsahuje typickú obrazovku, ktorú poznáte z predošlých čítačiek so 6-palcovou uhlopriečkou. Podporované sú u nej formáty rovnaké ako pri predošlých prototypoch a je taktiež aj vybavená 3,5 mm jackom na prehrávanie audio súborov, ktoré sa dajú stiahnuť s niektorými knihami. Druhý konektor, ktorý táto čítačka obsahuje klasický micro USB port, ktorý slúži na zapojenie nabíjačky.

Výdrž baterky je až dva mesiace a je plne nabitá už po 4 hodinách. Kapacita jej pamäte je o veľkosti 4GB, čo vám postačí na viac ako 3000 kníh, ktoré si môžte už klasicky stiahnuť cez wifi pripojenie alebo cez USB port. Cena sa pohybuje v okolí 100 eur ale môže sa líšiť podľa typu o ktorý máte záujem.

Comments are closed.